Obrona przed komornikiem
Menu
nowatorskie podejście
do problemów finansowych

Oferta dla VIP

Moimi klientami są również osoby osiągające wysokie dochody, które poprzez nadmiar zobowiązań tracą płynność finansową lub które poprzez nietrafne decyzje gospodarcze narażone są na roszczenia o zapłatę. Są to pracownicy średniego i wyższego szczebla,  menadżerowie w korporacji, osoby zajmujące kierownicze stanowiska, przedsiębiorcy, osoby wykonujące wolny zawód.

Wobec tej grupy osób mam sprawdzony model działania w celu zachowania płynności finansowej i przeciwdziałania skutkom nadmiaru zobowiązań. Moja oferta pomocy prawnej uwzględnia specyfikę działalności danej grupy zawodowej. Gwarantuję pełną dyskrecję podczas współpracy.

W ramach doradztwa prawnego dbam o Twoje finanse i zobowiązania oraz zapewniam ochronę przed działaniami windykacyjnymi. Dzięki temu Ty możesz skupić się na rozwoju swoich celów biznesowych.

Jeśli uważasz, że Twoja sytuacja finansowa wymaga zmiany, skontaktuj się ze mną. Umówimy się na indywidualne spotkanie, na którym przedstawisz swój problem i oczekiwania. Spotkania odbywają się w mojej kancelarii w Warszawie.

Kontakt poprzez maila: biuro@obronaprzedkomornikiem.pl

Masz problem z zadłużeniem? Spodziewasz się komornika? Chcesz uporządkować swoje finanse?

Już teraz umów się na konsultację