Obrona przed komornikiem
Menu
nowatorskie podejście
do problemów finansowych

O mnie

Nazywam się Filip Powroźnik, jestem prawnikiem, który specjalizuje się w pomocy przy problemach finansowych. Doświadczenie w tym zakresie zdobywam nieustannie od 2009 roku. Jestem założycielem i dyrektorem zarządzającym Kancelarii Prawnej LEXADVISOR (www.lexadvisor.pl), która specjalizuje się w obsłudze prawnej przy procesach restrukturyzacyjnych i upadłościowych, a także zapewnia kompleksową pomoc prawną dla podmiotów zadłużonych na rynku konsumenckim i gospodarczym.

Po co ta strona? Wcześniej niniejsza strona działała pod nazwą obronaprzedkomornikiem.pl. Zmiana wynika z chęci wprowadzenia na rynek usług restrukturyzacyjnych i oddłużeniowych jeszcze bardziej unikatowych rozwiązań dla dłużników. Na stronie nadal będzie można czytać artykuły o tym, jak radzić sobie z komornikiem i wychodzić z długów, ale jednocześnie pojawią się nowe informacje z obszaru restrukturyzacji i oddłużania.

Jak mogę Ci pomóc? Specjalizuję się w doradztwie prawnym dla dłużników. Udzielam porad prawnych i konsultacji, przygotowuję opinie prawne we wszystkich sprawach, gdzie stroną jest dłużnik. Swoją praktykę prowadzę w obszarze prawa cywilnego, bankowego, egzekucyjnego, restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Przeprowadzam procesy negocjacyjne wobec wierzycieli, banków, instytucji finansowych. Reprezentuję klientów w postępowaniach egzekucyjnych, restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Doradzam jak, mając nadmiar zobowiązań, zachować płynność finansową. Opiekuję się Twoimi finansami i zobowiązaniami. Uczę jak zarządzać problemami finansowymi.

Nowością jest wprowadzenie wykładów i szkoleń o tym, jak radzić sobie z problemami finansowymi.

Jestem autorem artykułów prawniczych na temat prawa cywilnego, handlowego i egzekucyjnego. Współpracowałem z wydawnictwem prawniczym Wolters Kluwer. Mam na koncie publikację książkową pt. Poradnik windykacyjny dla początkujących.

Moją pasją jest zwiększanie świadomości prawnej u dłużników i pokazywanie, że bycie dłużnikiem to nie wstyd. Uważam, że problemy finansowe biorą się z braku edukacji finansowej, dlatego moim celem jest promowanie takiego sposobu zarządzania finansami, budżetem domowy czy firmowym, aby unikać problemów finansowym.

Masz problem z zadłużeniem? Spodziewasz się komornika? Chcesz uporządkować swoje finanse?

Już teraz umów się na konsultację