Obrona przed komornikiem
Menu
nowatorskie podejście
do problemów finansowych

O mnie

Nazywam się Filip Powroźnik, jestem prawnikiem z doświadczeniem od 2008 roku. Specjalizuję się w doradztwie prawnym dla dłużników. Swoją praktykę prowadzę w obszarze prawa cywilnego, bankowego, egzekucyjnego, restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Przeprowadzam procesy negocjacyjne wobec wierzycieli, banków, instytucji finansowych. Reprezentuję klientów w postępowaniach egzekucyjnych, restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Doradzam jak, mając nadmiar zobowiązań, zachować płynność finansową. Opiekuję się Twoimi finansami i zobowiązaniami. Uczę jak zarządzać problemami finansowymi.

Jestem autorem artykułów prawniczych na temat prawa cywilnego, handlowego i egzekucyjnego. Współpracowałem z wydawnictwem prawniczym Wolters Kluwer. Mam na koncie publikację książkową pt. Poradnik windykacyjny dla początkujących.

Od początku swojej praktyki prawniczej zajmuję się pomocą dla dłużników, zapewniając opiekę prawną w procesie radzenia sobie z zadłużeniem, windykacją i komornikiem. Moim celem jest zwiększenie świadomości prawnej dłużników i pokazanie, że bycie dłużnikiem to nie wstyd.

Jestem założycielem Kancelarii Prawnej LEXADVISOR – http://www.kancelarialexadvisor.pl.

„Obrona przed komornikiem” jest marką handlową zastrzeżoną w Urzędzie Patentowym.

Masz problem z zadłużeniem? Spodziewasz się komornika? Chcesz uporządkować swoje finanse?

Już teraz umów się na konsultację