Obrona przed komornikiem
Menu
nowatorskie podejście
do problemów finansowych

Konsultacje

Masz problem z zadłużeniem? Bank wypowiedział Ci umowę kredytową? Otrzymujesz wezwania do zapłaty? Odbierasz telefony od firm windykacyjnych? Spodziewasz się komornika? Dostałeś zawiadomienie o wszczęciu egzekucji? Potrzebujesz uporządkować swoje finanse?

Gdy zadajesz sobie powyższe pytania, to czas, by skorzystać z porady prawnej.

Udzielam porad prawnych w sprawach bankowych, finansowych, nakazów zapłaty, roszczeń firm windykacyjnych, przedawnionych długów, komorniczych, we wszystkich sprawach związanych z zadłużeniem i problemami finansowymi, na temat upadłości konsumenckiej i restrukturyzacji długów. Pomagam opanować Twoje finanse, miesięczne wydatki i zobowiązania, doradzam w sprawach planowania budżetu.

Porad prawnych udzielam poprzez:
  1. Konsultacje mailowe. Konsultacje mailowe przeprowadzane są wyłącznie po wypełnieniu formularza, który widzisz poniżej oraz wniesieniu opłaty 99 zł brutto.
  2. Indywidualne spotkanie w mojej kancelarii w Warszawie. Koszt konsultacji na indywidualnym spotkaniu wynosi 200 zł brutto. Uzyskanie porady w ten sposób możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym umówieniu spotkania – w tym celu napisz do mnie maila na: biuro@obronaprzedkomornikiem.pl.
  3. Sesja telefonicznaPlan wyjścia z długów. W ramach sesji telefonicznej oprócz udzielenia porady prawnej skupiam się na znalezieniu rozwiązania Twoich problemów. W tym celu przedstawię Ci: plan wyjścia z długów, propozycje negocjacji z wierzycielami, podstawowe sposoby obrony przed komornikiem. Sesja telefoniczna trwa godzinę i możliwa jest w godzinach wieczornych (po 17) od poniedziałku do piątku. Koszt sesji telefonicznej wynosi 300 zł brutto. Umówienie się na sesję telefoniczną możliwe jest po wcześniejszym zarezerwowaniu rozmowy i wniesieniu opłaty 300 zł. W tym celu napisz do mnie maila na: biuro@obronaprzedkomornikiem.pl.

Porada prawna za pośrednictwem konsultacji mailowych zostanie udzielona po wypełnieniu poniższego formularza oraz wniesieniu opłaty, która wynosi 99 zł. Po wypełnieniu formularza pojawi się nowa strona z informacją o sposobach płatności. Opłatę za konsultację będzie można dokonać przelewem na podany nr rachunku bankowego lub za pośrednictwem systemu płatności PayPal. Po wniesieniu opłaty informacje z formularza kontaktowego zostaną przesłane do mnie i na podany przez Ciebie adres mailowy udzielę Ci odpowiedzi. Odpowiedź zostanie udzielona w ciągu 24 godzin od zaksięgowania opłaty.

Porada prawna będzie dotyczyła spraw, zagadnień i pytań przedstawionych przez Ciebie w formularzu. Wiadomości bez wniesionej opłaty za konsultację mailową 99 zł pozostaną bez odpowiedzi.

Pamiętaj:
  1. Aby uzyskać poradę prawną na indywidualnym spotkaniu – umów się na wizytę poprzez wysłanie zapytania o wolne terminy spotkania na: biuro@obronaprzedkomornikiem.pl. Koszt porady 200 zł.
  2. Aby uzyskać poradę prawną poprzez maila – wypełnij formularz i opłać konsultację za 99 zł.
  3. Aby uczestniczyć w sesji telefonicznej i poznać plan wyjścia z długów oraz podstawowe sposoby obrony przed komornikiem – zarezerwuj rozmowę na biuro@obronaprzedkomornikiem.pl. Koszt sesji 300 zł.